Prodejna FotoDeni a fotoateliérProdejna FotoDeni a fotoateliér

O mně

,,O mně“ co říct o mne, vystudovala jsem umprum obor reklamní a propagační služby. Malinko jsem se výběrem své práce minula se svým vzdělání, ale když se na to člověk podívá z té druhé stránky zase takový rozdíl nenajde. Momentální náplní nejen soukromého, ale i pracovního života se stala prodejna fotoslužeb, práce v ateliéru a v neposlední řadě setkávání s lidmi, nejen v pracovní rovině. V mém portfoliu se nejčastěji setkáte s fotografiemi krajiny a zvířat. Postupem času se začínám čím dál tím více zaměřovat na portrétní fotografii a ateliérovou tvorbu.

Nedílnou součástí týmu a věrným parťákem při lovu ,,krajinek“ je fenka Anglického kokršpaněla, která je i vděčným a trpělivým modelem. Nejdůležitějším bodem práce, nejen při focení s lidmi, se pro mě stal úplný zážitek z focení. Snažím se, aby si modelové z focení neodnášeli jen fotografii, ale i příjemné vzpomínky.

Co závěrem? Pravděpodobně mne neuvidíte jinak, než s foťákem v ruce, ”což může být pro někoho dost otravná záležitost:D,,… Špinovou od bláta nebo zalehlou někde v trávě, čekající na toho broučka, co se zrovna schoval v záhybu okvětního lístku.

A tak se na vás budu těšít při společném focení…